Neler Yaparız ?

Bir Göz Atalım

 • 2012 - Günümüz

  İnşaat Mühendisliği

  Yaklaşık Maliyet / Keşif / Hakediş

  İhalelere katılacak veya imalat yapacak inşaat firmalarına proje üzerinden yaklaşık maliyeti T.C.Çevre ve Şehircilik Bakanlığı birim fiyatları üzerinden ve/veya güncel piyasa fiyatları üzerinden hazırlıyoruz. İlgili raporları ise AMP üzerinden ya da Excel dosya formatında paylaşıyoruz.

  Taşeron/ alt yüklenici ve/veya yüklenici firmalara ihtiyaçları olan Hakediş dosyalarını 2886 birim fiyatlı esaslı veya 4734 anahtar teslim götürü bedel hazırlıyoruz.

 • 2007 - Günümüz

  Web Tasarım / Programlama

  F5 Plus ve Trabzonline Web Ajans olarak Ömer MOLLAMEHMETOĞLU ile birlikte 2007 yılından beri sürekli kendimizi geliştirerek çalışmalarımıza son sürat devam ediyoruz. Web sayfalarını ve masaüstü uygulamaları kurumlara ve kişilere özel olarak tasarlıyor ve programlıyoruz. Hazır site şablonu, (Wordpress, Joomla vb.) özellikle talep edilmediği sürece, kullanmamaktayız. Bunların yanında Web hosting (barındırma), domain (alan adı), profesyonel e-posta hizmeti, sosyal medya yönetimi ve SEO (Google aramalarında üst sırada çıkabilmek için hazırlanan eklentiler) desteği de mevcuttur.

 • 2010 - Günümüz

  Grafik Tasarım

  Logo tasarımı, grafik tasarımı, kartvizit tasarımı, fatura tasarımı vb.işleri de yapmaktayız. Ayrıca yaptığımız çalışmalarımızı web ve masaüstü yazılımlarımızın görsel alt yapısı olarak da kullanıyoruz. Genel olarak araç giydirme, Antetli Kağıt, Zarf, Fatura, Kartvizit, Broşür, Katalog, Dosya, Bloknot tasarımları; kısaca Kurumsal Kimlik çalışması hizmetmi sunmaktayız.

 • 2011 - Günümüz

  Profesyonel Fotoğraf Çekimi

  Profesyonel ekipanlarımız ile birlikte ürün çekimi, kapalı mekan çekimi, düğün fotoğrafçılığı, havadan fotoğraflama hizmetleri sunmaktayız. Bunun dışında iç mekan, dış mekan ve havadan çekimlerimizi 3D sanal gerçeklik sistemine uyarlayıp size sunabiliyoruz.

 • 2012 - Günümüz

  Havadan Görüntüleme

  Yapı, gayrimenkul, fabrika, okul, park, bahçe, havuz, yol, baraj, kır düğünü, araç reklamı gibi aklınıza gelebilecek her türlü açık alanda yer alan çekimlerinizi gerçekleştirip fotoğraf ve/veya video olarak size sunmaktayız.