Neler Yaparız ?

Bir Göz Atalım

 • 2012 - Günümüz

  İnşaat Mühendisliği

  Yaklaşık Maliyet / Keşif ve Hakediş

  İhalelere katılacak veya imalat yapacak inşaat firmalarına proje üzerinden yaklaşık maliyeti ÇŞB birim fiyatları üzerinden hazırlıyoruz, raporları ise AMP üzerinden ya da Excel dosya formatında paylaşıyorum.

  Taşeron ve yüklenici firmalara ihtiyaçları olan Hakediş dosyaları için hizmet vermekteyiz. 2886 birim fiyatlı hakedişler ve 4734 anahtar teslim götürü bedel hakedişleri hazırlayabiliyorum.

 • 2007 - Günümüz

  Web Tasarım / Programlama

  Trabzonline Web Ajans olarak Ömer MOLLAMEHMETOĞLU ile birlikte 2007 yılından beri sürekli kendimizi geliştirerek çalışmalarımıza son sürat devam ediyoruz. Web sayfalarını ve masaüstü uygulamaları kurumlara ve kişilere özel olarak tasarlıyor ve programlıyoruz. Hazır site şablonu, (Wordpress, Joomla vb.) özellikle istenilmediği takdirede, kullanmamaktayız. Bunların yanında Web hosting (barındırma), domain (alan adı) ve e-posta desteği veriyoruz.

 • 2010 - Günümüz

  Grafik Tasarım

  Logo tasarımı, grafik tasarımı işleri yapmaktayız. Ayrıca yaptığımız çalışmalarımızı web ve masaüstü yazılımlarımızın görsel alt yapısı olarak da kullanıyoruz. Ayrıca araç giydirme, Antetli Kağıt, Zarf, Fatura, Kartvizit, Broşür, Katalog, Dosya, Bloknot tasarımları; kısaca Kurumsal Kimlik çalışması hizmetmi sunmaktayız.

 • 2011 - Günümüz

  Profesyonel Fotoğraf Çekimi

  Ürün çekimi, kapalı mekan çekimi, düğün fotoğrafçılığı, havadan görüntüleme hizmetleri sunmaktayız. Bunun dışında iç mekan, dış mekan ve havadan çekimlerimizi 3D sanal gerçeklik sistemine uyarlayıp size sunabiliyoruz.

 • 2012 - Günümüz

  Havadan Görüntüleme

  Yapı, gayrimenkul, park, bahçe, havuz, yol, baraj, kır düğünü, araç reklamı gibi aklınıza gelebilecek her türlü açık alanda yer alan çekimlerinizi gerçekleştirip fotoğraf ve/veya video olarak montajlayıp size sunmaktayız.